Κωδικός Προϊόντος: 520696400031
-
69,99€
Διαθέσιμο
Πληροφορίες
Διαθέσιμο για αποστολή
Τρόποι πληρωμής
Με κάρτα
Με αντικαταβολή
Προδιαγραφές
| Τύπος Μεμβράνης | Πολυαμίδιο Λεπτό Φιλμ Σύνθετο |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 113 F (45°C) |
| Μέγιστος Δείκτης Πυκνότητας Σιλικόνης Εισροής | SDI 5 |
| Ελεύθερο Χλώριο | <0.1 ppm |
| Ροή Διηθήματος GPD (m³/ημέρα) | 200 (0.76) |
| Σταθεροποιημένη Απόρριψη Αλάτων (%) | 97 |
| Πίεση Λειτουργίας PSI (bar) | 80 (5.5) |
| Μέγιστη Εργαστηριακή Πίεση | 300 psi |
| Μέγιστη Πτώση Πίεσης | 10 psi |


